NİŞANTAŞI MUTFAK DOLABI

nişantaşı mutfak dolabı

Beşiktaş Mutfak olarak bugüne kadar Beşiktaş’tan Dudullu’ya, Ümraniye’den Ortaköy’e ve aklınıza gelebilecek İstanbul‘un bütün merkez semtlerine, evlerin görünümünü muntazamlaştıran mutfak dolapları montajladık. Merkezimizin Beşiktaş’ta olması dolayısıyla Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Fulya’da bugüne kadar 400’ün üzerinde modern, rustik, ankastre, minimalist mutfaklar tasarladık. Ve bunların hepsini neredeyse olağanüstü ucuz fiyatlara mâl ettik.

Nişantaşı‘nın elit müşterilerinin nasıl mutfaklar istediğini açıkçası tam anlamı ile biliyoruz. Uzun yıllar bu semtlerin halkı ile çalışmak bize büyük deneyimler kazandırdı. Kusursuz işçilik, dürüst pazarlık, zamanında iş teslimi, fiyat-kalite olarak en güzel hizmet Nişantaşı çevresinde ikamet eden insanların prensipleridir. Bunları bildiğimiz için çalışma stillerimizi onlara göre uyarladık. Bu yüzden nişantaşı mutfak dolabı denilince akla gelen ilk firmalardan biri olduk. Ve akrilik mutfaklar, high gloss mutfaklar, membran mutfaklar, lake mutfaklar yaparak neredeyse yüzlerce işten sorunsuz geri dönüşler aldık.

Elit Müşterilerin Ne İstediğini Çok İyi Biliyoruz…

  • Birinci sınıf malzeme
  • Modern-minimalist, rustik tarzda mutfak tasarımı yapabilme kabiliyeti
  • Çalışmadan önce ücretsiz görsel sunum
  • Temiz işçi ve temiz işçilik
  • Dürüst esnaflık anlayışı
  • Her detaya rağmen abartılı olmayan dürüst fiyat politikası…

Evet, Nişantaşı mutfak dolabı işlerimizde yukarıda saydığımız bütün şirket politikalarını uyguluyoruz. Çünkü çok uzun zamandır bu çevrelerin işlerini yapıyoruz. Uyumlu ve dostça çalışarak müşterilerimize inanılmaz mutfak modelleri sunduk bugüne kadar. Ve Beşiktaş Şair Nedim caddesindeki merkezimizden hala aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.

Nişantaşı mutfak dolabı montajı için iletişim

Sizde eğer mutfağınızın eskidiğini düşünüyorsanız, ucuz ve birinci sınıf mutfak yaptırmak düşüncesini hayat geçirmeye hazırsanız Nişantaşı, Şişli,Mecidiyeköy, Fulya semtlerinden birindeyseniz, mutlaka bizimle iletişime geçin ve mutfağınızın ölçülerini vererek inanılmaz fiyatlarımıza göz atın.

0505 867 23 05 numarasından bizi arayabilir, watsapp’tan ölçülerinizi atabilir veya bilgi@besiktasmutfak.com mailimize yazarak birinci sınıf bir mutfak yaptırmak için ilk adımı atabilirsiniz. Beşiktaş Mutfak Şair Nedim caddesindeki merkezinden size hızlıca ulaşabilir, ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Homify linkimiz!

Nişantaşı ve Çevresinde Yaptığımız Projeler

Beşiktaş Dikilitaş’ta Mdflam Mutfak Montajımız

Dolap Türü: Gri mdflam Lokasyon: Beşiktaş, Dikilitaş Tezgah: Beyaz çimstone Beşiktaş'ta montajladığımız gri AGT pnael mdflam mutfak dolapları.

Beşiktaş’ta Membran Mutfak Dolabı Montajımız

Evet, yine Beşiktaş'tan bir mutfakla beraberiz. Membran Mutfak Dolapları ile dekore edilen bu mutfak, oldukça şık ve sevimli bir görünüme kavuştu. Tavana dek uzatılarak kullanılan...

Ortaköy’de Yeşil Lake Mutfak Dolabı Montajımız

Ortaköy‘de mükemmel bir aileye konuk olduk. Arzu ettikleri Lake mutfak dolapları hiçte sıradan bir mutfak modeli değildi. Fakat müşterimizin zevklerine güvenerek harika bir renkten, harika bir...

Nişantaşı Beyaz High Gloss Mutfak Dolabı, Granit Tezgah

Model: Beyaz High Gloss Kapaklar, Lokasyon: İstanbul,Nişantaşı Çeşit: Mutfak Dolabı Tezgah: Granit Tezgah Nişantaşı'da montajını yaptığımız bu sade fakat güzel dolap high gloss mutfak dolapları ile montajlandı. Kapakların içbükey tornalanması...

Nişantaşı’da Krem Akrilik Mutfak, Çimstone Tezgah

Model: Akrilik Çizilmez Kapaklar Lokasyon: İstanbul, Nişantaşı Çeşit: Mutfak Dolabı Tezgah: Çimstone Tezgah Nişantaşı'da yaptığımız bu akrilik mutfak dolapları müşterimizin oldukça beğenisini kazandı. Çizilmeyen dayanıklı bir mutfak talep eden müşterimiz tercihini...