ATAŞEHİR MUTFAK DOLABI

Bostancı gibi elit bir semtte mutfak yapmak, yaptığınız işi elit müşterilere beğendirmek ve her şeyden önce birinci sınıf işinizi en düşük fiyatlarla yapmak her firmanın harcı değildir. Fakat biz Beşiktaş Mutfak bunu uzun yıllardır başarıyoruz.

Beşiktaş Mutfak olarak bugüne kadar Bebek’ten Etiler’e Ataşehir’den Bostancı’ya kadar ve aklınıza gelebilecek İstanbul‘un bütün merkezlerine evlerin ve işyerlerini muhteşem yaşam alanlarına çeviren mutfak dolapları tasarladık. Bostancı ve Etiler ise bugüne kadar modern, rustik, ankastre, minimalist mutfaklar tasarladığımız en marjinal tasarımlarımızı yaptığımız semtlerdendir. Çünkü özellikle Bostancı müşterisi hem sınırları zorlayan tasarımları arzu eder, hemde en ufak detaya kadar mutfak ustasını kendi yönlendirmeyi tercih eder. Minimalist mutfak tarzlarının çok tuttuğu Bostancı‘da son yıllarda ki en popüler akım ise rustik ve country tarzı mutfak dolaplarıdır.

Bostancı‘da bulunan müşterilerimizin bugüne kadar tam olarak ne istediklerini anlayabildik. Bunun nedeni birinci sınıf tasarımlara değer veren insanlarla birlikte uzun süreler, büyük işler yapmamızdı. Bostancı, Caddebostan, Suadiye, Levent‘te ki müşterilerimiz kendi tasarım anlayışları ile bizden akrilik mutfaklar, high gloss mutfaklar, membran mutfaklar, lake mutfaklar konusunda ucuz ve kaliteli çözümler sunmamızı istediler. Talepleri doğrultusunda uzman ekibimizi yolladık ve her daim müşterilerimizin şaşırdığı ucuz mutfak fiyatları vererek işi almayı başardık.

Sizde eğer mutfağınızın eskidiğini düşünüyorsanız, ucuz ve birinci sınıf mutfak yaptırmak düşüncesini hayat geçirmeye hazırsanız Bostancı, Suadiye, Göztepe, Ataşehir, küçükyalı semtlerinden birindeyseniz, mutlaka bizimle iletişime geçin ve mutfağınızın ölçülerini bize gönderip inanılmaz fiyatlandırmamıza tanık olun.

0505 867 23 05 numarasından bizi arayabilir, watsapp’tan ölçülerinizi atabilir veya [email protected] mailimize yazarak birinci sınıf bir mutfak yaptırmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri

Akrilik Mutfak

High Gloss Mutfak

Lake Mutfak

Membran Mutfak

Country Mutfak

Rustik Mutfak

Ankastre Mutfak

Minimalist Mutfak

Blog'dan Haberler