kadıköy mutfak dolabı

KADIKÖY GÖZTEPE MUTFAK DOLABI

Kadıköy-Göztepe İstanbul’un yapı-inşa olarak en gözde mekanlarındandır. Birinci sınıf hizmeti tercih eden müşterilerden, en ucuz sunta mutfakları dileyenlere kadar büyük bir müşteri yelpazesi mevcut. Bizler uzun yıllardır Göztepe, Kadıköy civarlarında onlarca mutfak tasarladık. Ve neredeyse bütün müşterilerimizi yüzde yüz memnun edebildik. Bu yüzden kadıköy mutfak dolabı veya göztepe mutfak dolabı denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Beşiktaş Mutfak olarak bugüne kadar Ortaköy’den Nişantaşı’na, Üsküdar’dan Bostancı’ya ve aklınıza gelebilecek İstanbul‘un bütün merkezlerine ev ve işyerleri için muhteşem mutfak dolapları montajladık. Kadıköy ve çevresindeki semtlerde ise Modern minimalist mutfaklar, hazır ankastre mutfaklar, Rustik tarzlarda sayısız tasarım yaptık. Kadıköy müşterisinin en gözde arzusu birinci sınıf ve ucuz mutfaklardır. Ve bunu yapabilecek potansiyele sahip birkaç firmadan biri Beşiktaş Mutfaktır. Çünkü bizler nakliye, montaj kesim ve daha birçok kendimize yönelik işte, kendi masraflarımızdan kar edip bunu müşterilerimize yansıtmayı tercih ederiz.

Kadıköy, Göztepe‘de bize sipariş veren müşterilerimizin arzusunu yerine getirmede hiç başarısız olmadık. Bunun nedeni birinci sınıf tasarımlara değer veren insanlarla birlikte uzun süreler, büyük işler yapmamızdı. Göztepe, Kadıköy, Fikirtepe, Kozyatağı ‘nda ki müşterilerimiz kendi tasarım anlayışları ile bizden akrilik mutfaklar, high gloss mutfaklar, membran mutfaklar, lake mutfaklar konusunda ucuz ve kaliteli çözümler sunmamızı istediler. Talepleri doğrultusunda uzman ekiplerimizi yolladık ve her daim müşterilerimizin şaşırdığı ucuz mutfak fiyatları vererek işi almayı başardık.

Sizde eğer mutfağınızın eskidiğini düşünüyorsanız, ucuz ve birinci sınıf mutfak yaptırmak düşüncesini hayat geçirmeye hazırsanız mutlaka bizimle iletişime geçin ve mutfağınızın ölçülerini vererek inanılmaz fiyatlarımıza göz atın.

0505 867 23 05 numarasından bizi arayabilir, watsapp’tan ölçülerinizi atabilir veya [email protected] mailimize yazarak birinci sınıf bir mutfak yaptırmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Kadıköy civarında yaptığımız işler

Bağdat Caddesinde Beyaz Akrilik Mutfak Dolabı Montajımız

Lokasyon: Bağdat Caddesi, Bostancı mutfak dolabıDolap Türü: Beyaz AkrilikTezgah: Çimstone tezgahBağdat Caddesinde yaptığımız bu sade...

Bostancı’da Beyaz Akrilik Mutfak Dolapları

Bostancı mutfak dolabı montajı işlerimizde bugün beyaz akrilik mutfak dolapları var. Oldukça geniş olan mutfakta...

Erenköy’de Lake Gardrop Montajımız

Erenköy'de yaptığımız bu şık lake gardrop tam 3,5 metre boyunda. İç rafları işlevsel ve modern...

Kadıköy’de Beyaz Membran Mutfak Modeli ve Masif Tezgah

Model: Beyaz Membran Kapaklar,Lokasyon: İstanbul, KadıköyÇeşit: Mutfak DolabıTezgah: Masif TezgahKadıköy'de montajladığımız beyaz membran mutfak dolabı modelidir. Masif tezgah ile...