Avcılar’da Kar Beyaz Akrilik Mutfak Dolapları Montajımız

0
4915

Konum: İstanbul, Avcılar
Mutfak Türü: Beyaz Akrilik
Tezgah: Çimstone

Avcılar bölgesinde harika mutfak dolapları projelerimiz oldu. Fakat bu mutfak uzun cepheli olduğu için gözümüze en hoş gelen mutfaklardan biri. Beyazın hakim olduğu mutfak kulpsuz ve aradığınız her şey mevcut. Arçelik ankastre serisi mutfağın beyaz hakimiyetini muhteşem bir kontrast ile bölüyor. Siyah parlak cam davlumbaz ve ocak beyaz tezgah içinde muhteşem bir mola.

Çimstone tezgah doğal görünümü ve mutfağın kendine has tarzı için muhteşem bir seçim. Parlak akrilik kapaklar ise işin zaten en şatafatlı tarafı. Gelin resimlerle beraber mutfağımızı inceleyelim.

Mutfak üst dolapları harika çizgilerle bölündü. Çizgilerin enleri ve boyları değiştiğinde tasarıma incelikler kattığı bir gerçek.

Alt kapaklar kulplu. Çelik kulplar akrilik kapağa çok yakışıyor. Çekmeceler geniş ve yeterli. İçerisinde inanılmaz bir alan mevcut. Videomuzda izleyebilirsiniz.

Buzdolabı görkemli ve mutfağa başka bir kontrast katıyor.

Bulaşık makinesi de oldukça şık. Uzun kiler kapağını görüyorsunuz. İçerisinde 90 kilo taşıma kapasiteli kiler rafları mevcut. Videomuzda izleyin lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here