country mutfak modelleriCountry Mutfak Modelleri

Country İngilizcede yerel, kırsal manasına gelmektedir. Country Mutfak modelleri tasarımları ise bu manadan yola çıkarak isim almıştır. Yani sade, yerel, kullanışlı, doğal malzemelerden üretilen, ahşap tonlarına yakın, Akdeniz veya köy mutfağı olarak  tanımlayabileceğimiz bir mutfak dekor unsurudur Country Mutfak.

Country tarzı mutfaklar genelde tek tarz bir tasarıma bağlı değildir. Özellikle tasarımın anavatanı Amerika’nın yerel eyaletlerinin mutfak tasarımı olan ahşap ağırlıklı dolaplar Country mutfağın özüdür diyebiliriz. Fakat Avrupa’ya baktığınızda Fransızların Country tarzını sade renklerde Lake Mutfak tasarımları olarak hayata geçirdiğini görebiliriz.

Ülkemizde Country Mutfak Dolapları

Avrupa’nın diğer ülkelerinde, Türkiye’de dahil Lake Mutfak dolapları ile Country tarzı oluşturduğunu görebiliriz. Elit mimarlar, Lake tarzlarını kulplarından çekmecelerine kadar eski model işçilikle ele aldığını görebiliriz. Yani tasarıma katılan ahşap desenler, eskitilmiş aliminyum-demir kulplar ve Vintage yardımcı aksesuarlar ile genel olarak Amerikan ahşap kültüründen daha farklıdır Avrupa insanının Country Mutfak anlayışı.

Ülkemizde Country mutfak anlayışı Avrupa’nın genelinden farklı değildir. Özellikle bizden istenen modeller beyaz, mavi tonlarındaki cnc desenli lake mutfak modelleridir. Bugüne kadar mimarından, sanatçısına kadar birçok müşterimiz bizden country tarzı mutfak talep etti. Bizler mutfağı hazırlarken aksesuarlar konusunda müşterilerimizin arzularını dinledik ve desenli lake mutfaklar, eskitilmiş veya porselen kulplar, tamamen ahşap yardımcı masa, sandalyeler ile müşterilerimizi oldukça tatmin eden Country tarzını yakalayabildik.

Yukarıdaki Country Lake Mutfak modelleri ve renkleri hakkında:

Resimlerini inceleyebileceğiniz Country lake mutfak modellerinin tümü Beşiktaş Mutfak tarafından en uygun fiyatlarla montajlanabilir. Ekstradan arzu edeceğiniz çimstone, granit tezgah, çelik, porselen kulplarla akrilik mutfağınız eşsiz bir oturma odasına dönüşebilir. Bize mail, telefon veya watsapp’tan ulaşıp ölçülerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ücretsiz bir keşif ekibi yolluyor ve size en uygun fiyatları çıkartıyoruz. Country tarzı lake mutfak dolaplarınızı en kısa sürede birleştirip mutfağınıza montajlıyoruz.

0505 867 23 05 numarasından bize ulaşabilir veya [email protected] mail ile ölçülerinizi atabilirsiniz.