Rustik Mutfak Modelleri

Rustik Mutfak Modelleri

Rustik kelimesi, sözlük anlamı olarak köy evi, köy dekoru manasına gelmektedir.

Rustik Mutfak Modellerinin Özellikleri:

Rustik mutfak aslında Country tarzı mutfaklarla benzeşir. Terimsel olarak ikisi de doğala dönüş demektir. İkisi de köy ve kırsal tarza yakın mutfak dekorasyon tasarımlarının adını temsil eder. Fakat Rustik tarzı daha çok doğal aksesuar manasına da gelir. Yani Country Mutfaklardan farkı Rustik Mutfakların özel aksesuarlar ile zenginleştirilmiş olmasıdır.

Dünyada ve Ülkemizde Rustik Mutfaklar…

Rustik Mutfaklar genelde Lake veya Membran mutfak dolapları ile tasarlanır. Çünkü doğala yakın ahşap ve tonları lake ve membran dolaplarda yakalanabilir ancak. Fransız tarzı rustik mutfaklar genelde aksesuar ve işlenmiş lake-membran kapaklarla tasarlanır. Amerikan tarzında ise ahşap ve tonlarında tasarımlar yapılır. Hepsinin ortak noktası yerel, köy evi dokusunda olmaları ve fakat görkemlerinden bir şey kaybetmemeleridir. Rustik tasarım her zaman birçok el yapımı aksesuar ile tasarlanır. Hatta yemek takımlarının bile ahşaptan olduğu görülebilir. Hasırlar, el yapımı mutfak gereçleri en modern ankastre beyaz eşyalarını bile tamamlayan parçalardır.

Özellikle Lake kapakların cnc’de desenli olarak tornadan geçirilmesiyle tanımlanan Türk Rustik stili Beşiktaş Mutfak tarafından elit müşterilerin tercihleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

RUSTİK MUTFAK ÖRNEKLERİ

Yukarıdaki rustik mutfak modelleri ve renkleri hakkında:

Resimlerini inceleyebileceğiniz Country lake mutfak modellerinin tümü Beşiktaş Mutfak tarafından en uygun fiyatlarla montajlanabilir. Ekstradan arzu edeceğiniz çimstone, granit tezgah, çelik, porselen kulplarla akrilik mutfağınız eşsiz bir oturma odasına dönüşebilir. Bize mail, telefon veya watsapp’tan ulaşıp ölçülerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ücretsiz bir keşif ekibi yolluyor ve size en uygun fiyatları çıkartıyoruz. Country tarzı lake mutfak dolaplarınızı en kısa sürede birleştirip mutfağınıza montajlıyoruz.

0505 867 23 05 numarasından bize ulaşabilir veya [email protected] mail ile ölçülerinizi atabilirsiniz.

RUSTİK MUTFAK MODELLERİVE BİZ

Beşiktaş Mutfak  olarak rustik mutfak modelleri konusunda oldukça yüksek bir tecrübeye sahibiz. Bunun nedeni elit mimarlar ve firmalar ile ortak çalışarak birçok rustik mutfak uygulamasını kendi ellerimizle yapmamızdır. Rustik mutfaklar konusunda diğer mutfaklara nazaran müşterilerimizle daha fazla fikir alışverişi yaparız. Çünkü Rustik mutfak aslında kişinin el işi aksesuarlar ile rustik dolap tarzını tamamlaması ile oluşur.

Müşterilerimiz bizden de el işi ahşap aksesuar isterse bunları karşılarız. Bizde tavsiye olarak, antika sandalyeler, masalar, hasır işçilikleri veya taşlanmış eski duvar görünümleri ile yönlendirmede bulunabiliriz.

Unutmayın, rustik mutfak demek, sizin yerel zevklerinize veya kültürünüze hitap eden mutfak demektir. Bu yüzden ortak çalışmamızla beraber istediğiniz sonuçları kolayca alabiliriz.