Beşiktaş’ta Kusursuz Bir Akrilik Mutfak (Dar mutfak çözümü)

0
402

Konum: İstanbul, Beşiktaş
Malzeme: Parlak beyaz akrilik
Tezgah: Quartz gri

Semtimiz Beşiktaş‘ta yine harika bir mutfak yaptık. Akrilik mutfak dolapları kategorisine giren bu mutfağımız oldukça çözüm gerektiriyordu. Çünkü Avrupa yakası çoğu bölgesinde, özellikle Beşiktaş gibi eski evlerin bulunduğu semtlerde genel bir dar mutfak problemi mevcut. Bunu aşmak içinse mutlaka kusursuz bir proje gerekli. Yani dar bir mutfakta kullanıcıya en rahat deneyimi sunabilecek mutfak projesinden bahsediyoruz.

Ahşap sürgülü raf detayı mutfağı oldukça çekici kılıyor

Resimden anlayabileceğiniz üzere; dolapları parçalamak yerine tek bir noktaya çekip diğer alanlara ahşap ve cam tasarımsal detaylar kattık.

Doğru ankastre seçimi size tasarımsal açıdan artı değerler katacaktır.

Gördüğünüz gibi mutfak tezgah arasında fayans yerine damperli cam kullanıldı. Ve gerçekten muhteşem bir görüntü sundu. Ocak ateşinden etkilenmeyen damperli cam aynı zamanda parçasal görüntüden uzak olduğu için daha tok bir görüntü sağlayabilir.

Çekmeceler entegre birinci sınıf alüminyum kulplarla tamamlandı. Oldukça çekici ve kullanışlı görünüyor.

Tezgah Quartz veya çimstone diye isimlendirilen gri taş ile tasarlandı. Koyu tezgah renkleri hiçbir zaman mutfaklarda kötü görünmez. Aksine tamamlayıcı bile olabilirler. Müşterimiz gri tezgahından oldukça memnun kaldı.

Çeşme ve evye Franke‘den. Dekorlu evye ve uzayabilen hortumlu çeşme. Hem muhteşem görünüyor hemde oldukça kullanışlı.

Mutfağımızın videosuna alttaki linkten erişebilirsiniz

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here