beyaz lake mutfak dolapları

Beyaz Lake Mutfak Dolabı Modelleri

Lake Mutfaklar sadeliğin temsilidir. Çünkü parlak veya abartılı bir yüzeyi yoktur. Pürüzsüzleştirilen ahşap mdf yüzeyin preslenmiş boya ile boyanması sonucu kusursuz bir renge bürünür. Lake boyası dayanıklı ve nispeten su geçirmez bir yüzeydir. Aynı zamanda güneş ışıkları ve daha birçok zararlı etkene karşın da dayanıklılığı mevcuttur. Günümüzün güçlü kimyasal temizleyicileri bile Lake Mutfak Dolaplarını kolaylıkla solduramazlar. Beyaz lake mutfak dolabı modelleri ise lake mutfakların en çok satılan modelidir.

Beyaz lake mutfak dolabı modelleri
Beyaz, lake mutfak dolaplarda en asil görünen renk

Peki neden beyaz lake mutfak dolabı modelleri en çok tercih edilen lake mutfak dolabıdır?

  • Lake mutfak tasarımının doruk noktasıdır. Lake boyası ile elde edilen en klas renk beyazdır.
  • Şu sıralar fırtınalar koparan country mutfak dolapları en çok beyaz renk ve lake ile tercih edilir. Sonrasında gri tonları gelir. Country mutfak modellerinin talebi, beyaz lake mutfak dolabı modelleri talebini de arttırmaktadır.
  • Ahşap boyası ile boyandığından diğer pvc kaplamalara oranla beyazda solma ve sararma yapmaz. Beyazı uzun yıllar canlı tuttuğu için tercih edilir.
  • Kusursuz, şık bir görünüme sahiptir.

 

Hemen en uygun 2019 mutfak dolabı modeli fiyatını almak için 0505 867 23 05 numarasını ara veya watsapptan fiyat sor. İstersen butona tıkla ve mailden teklif al!

Evet, gerçekten Lake mutfaklar ev dekorasyonunda sadeliğin temsilidir. Mutfaklarda yumuşak renkleri ve mat yüzeyleri sayesinde Country ve Rustik tarzı tasarımların vazgeçilmezidir. Günümüzde, özellikle Avrupa’da; elit müşterilerin mutfak tercihi Rustik lake mutfak modelleridir.

Beyaz Rustik mutfak modeline güzel bir örnek

Beyaz lake mutfaklar ankastre mutfaklar içinde mükemmel bir seçimdir. Vintage tarz ankastre serilerin vazgeçilmezidir lake dolaplar. Kolay kolay çizilmeden solmadan, sudan, nemden ve temizlik malzemelerinin kimyasallarından etkilenmeden uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz klas bir mutfak dolabı seçeneğidir.

Ankastre beyaz mutfak serisinden bir örnek. Gri metalik beyaz eşyalar kesinlikle uyumlu görünüyor

Lake Mutfakların Genel Özellikleri

  • Leke tutmaz, boyalı yüzeyi oldukça dayanıklıdır, renkleri solma yapmaz.
  • Lake kapaklar oldukça uzun ömürlüdür.
  • Beyaz kapakların yıllar içinde sararma ve solma yapmadığı tek model beyaz lake mutfak dolabı modelleridir.
  • Ahşap dokusuna en yakın olan kapaklar lake modellerdir.
Beyazın seneler içinde solmadığı tek mutfak kapak alternatifi beyaz lake mutfak kapaklarıdır

Beyaz Lake Mutfak Dolabı Fiyatları Nedir?

Bu makalemizin devamında size kısaca beyaz lake mutfak dolabı modelleri için fiyat hesaplamayı tarif edeceğiz. Ama öncelikle kendi reklamımızı yapalım :). Beşiktaş Mutfak lake mutfak dolapları montajı konusunda 25 senelik bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübesini 2019 beyaz lake mutfak dolabı fiyatları konusunda da göstermektedir.

Neden birinci sınıf lake mutfak dolapları için uygun fiyatlar veriyoruz…

Cevap: Öncelikle kendi ürünlerimizi montajlıyoruz. Bu sebeple avantajlıyız. Nakliye montör ücretlerinden de kâr ederek bu kârımızı müşterilerimize yansıtıyoruz. Size bizden ucuz lake mutfak fiyatı veren firmaların hangi malzemeleri kullandığından emin olmalısınız.

Fiyat hesaplama: Öncelikle mutfağınızı ölçün. Altlı üstlü grup olarak diyelim ki mutfağınızın metresi (metretül) 3 metre diyelim. Lake mutfak dolabı fiyatımız metretül=1200₺… 3 metre x 1200 olarak hesaplayabilirsiniz. İşte mutfağınızın fiyatını hesaplamak bu kadar basit. Fiyatımız az çok pahalı gelirse şunu hatırlayın; biz birinci sınıf mdf ve birinci sınıf lake kullanıyoruz.

LAKE MUTFAK DOLABI METRETÜL=1200 ₺

Eğer sizde beyaz lake mutfak dolapları yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka Beşiktaş Mutfak ile beraber çalışmalısınız. İstanbul’un her yanına ücretsiz keşif için geliyoruz ve size en uygun lake mutfak fiyatlarını veriyoruz. Mailden ölçülerinizi atarak hemen fiyat alabilir bil[email protected], veya telefonla arayabilir veya watsapp tan fiyat alabilirsiniz.