Country Lake Mutfak

Lake Mutfaklar sadeliğin temsilidir. Çünkü parlak veya abartılı bir yüzeyi yoktur. Pürüzsüzleştirilen ahşap mdf yüzeyin preslenmiş boya ile boyanması sonucu kusursuz bir renge bürünür. Lake boyası dayanıklı ve nispeten su geçirmez bir yüzeydir. Aynı zamanda güneş ışıkları ve daha birçok zaralı etkene karşın da dayanıklılığı mevcuttur. Günümüzün güçlü kimyasal temizleyicileri bile Lake Mutfak Dolaplarını kolaylıkla solduramazlar.

Evet, gerçekten Lake mutfaklar ev dekorasyonunda sadeliğin temsilidir. Mutfaklarda yumuşak renkleri ve mat yüzeyleri sayesinde Country ve Vintage tarzı tasarımların vazgeçilmezidir. Günümüzde, özellikle Avrupa’da; elit müşterilerin mutfak tercihi Vintage tarz Lake Mutfak Dolaplarıdır.

Mavi, Yeşil tonlardaki lake mutfak serisi, lake mutfak dolapları arasında özel bir yere sahiptir. Lake mutfaklar ankastre mutfaklar içinde mükemmel bir seçimdir. Vintage tarz ankastre serilerin vazgeçilmezidir lake dolaplar. Kolay kolay çizilmeden solmadan, sudan, nemden ve temizlik malzemelerinin kimyasallarından etkilenmeden uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz klas bir mutfak dolabı seçeneğidir.