Dikilitaş’ta Yaptığımız Beyaz Akrilik Mutfak Dolabı

0
3305

Konum: Beşiktaş, Dikilitaş
Mutfak Dolapları: Beyaz Parlak Akrilik
Tezgah: Çimstone

Beyaz Akrilik mutfak dolapları belki de son yılların en şık mutfak çeşitlerinden biri. Modern mutfakları tasarlamak için akrilik kapaklar artık neredeyse şart oldu. Hemde uzun ömürleri ve fazladan yansıttıkları %10 oranındaki ışık ile gerçekten bu kadar tercih edilmeyi hak eden bir mutfak modeli akrilik.

Bu mutfağımızı Dikilitaş‘ta yaptık. Oldukça geniş sayılır bu çevredeki mutfaklara göre. İki cepheli olan mutfağımızı gelin resimlerle inceleyelim.

Küçük cephede konumlanan ankastre ocağımız Çimstone taş üzerine oturtuldu. Altında büyük hazneli üç adet çekmece mevcut.

Evyemiz çiftli. Yine Çimstone tezgah içine gömüldü. Franke markasından temin edildi. Batarya Koçtaş‘tan alındı. Haznesinden çıkarak evyenin iki yönüne tazyikli su verebiliyor.

Çimstone tezgah mutfağın tezgah arası kısmına da eklendi. Bu bölgede fayans kullanılmadı yani. Dikkat ederseniz ara kesimler yok ve muhteşem uyumlu.

Ankastre setlerde Silverline markası tercih edildi. Beyaz mutfağın kontrastını oldukça artırdılar. Malzeme kalitesi gayet hoş.

Parlak beyaz akrilik mutfak dolapları odadaki ışığı %8-10 arası geri yansıtır. Böylelikle çok daha aydınlık bir ortam oluşur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here