Ikea Tarzı, İskandinav Tasarım Detayları İle Harika Bir Gri Mutfak

0
5584

Konum: Beşiktaş, Fulya
Dolap Malzemesi: Mat Mdflam
Tezgah: Masif Meşe, Ahşap Tezgah

Ikea aslında malzeme kalitesinde birinci sınıf ürünleri size sunmaz, fakat görsel kalite olarak modern ve sade tarzı ile oldukça başarılıdır. Bu yüzden Ikea mutfakları, İskandinav tarzı mutfaklarda oldukça benimsenen bir tasarım metodudur. Müşterilerimiz bizden Ikea görseli istediğinde onların tasarımlarına oldukça yakın duran modeller hazırlarız.

Bu gri mutfakta kullandığımız mdflam mat gri kapaklar ve ahşap tezgah bu tasarım için yeterliydi.

Mutfağın hemen yanında ahşap bir ada tezgah ve sandalyeler bulunmakta. İster mutfak tezgahının devamı ister yemek masası olarak kullanılabilir.

Tencereleri kolayca alabilmek için müthiş bir rahatlık. Hemde ışıklandırması mevcut. Ülkemizde ismi “fasulye” olarak anılan bir mutfak sistemi.

Tepe lambaları yine İskandinav tasarımının bir parçası. Mutfaklarda spot ve led ışıklandırma yaparak görseli çok üst seviyeye çekebiliyoruz. Ufak aydınlatmaların nasıl farklar yarattığına görmeden inanamazsınız.

Ahşap tezgah su geçirmez ve oldukça şık bir yapıda. Ama bakımı biraz zor olabilir. Görseli rustik yapıya çeken ahşap tezgahlardan korkmayın. Gerçekten dayanıklı ve şıklar.

Kupları zaten Ikea‘dan aldık. Bu kulplar bu tasarım öğelerinin bir parçasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here