2019 Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

0
5716

2019 Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Rüzgarı

Beyaz her daim mutfak dolaplarının simge rengi olmuştur. Çünkü ahşap ile beyaz inanılmaz bir uyum gösterir. Özellikle mutfaklarda beyaz mutfak dolabı modelleri en risksiz renktir. Mutfaklar pozitif alanlar olduğu için beyaz ile enerji uyumu yakalar. Ülkemiz gibi dar mutfakların revaçta olduğu bölgelerde genişlik hissini artırır. İşte bu yüzden özellikle son yirmi senedir mutfak dolapları piyasasının dominant rengi beyaz.

2019 beyaz mutfakların yılı…
Bu sene de beyaz mutfak dolapları rüzgarları esecek! Gelin neden bütün dünyanın son yıllardaki tercihinin beyaz mutfaklar olduğunu 2019 beyaz mutfak dolabı modelleri makalemize okuyarak anlamaya çalışalım.

Country mutfaklarda beyaz ön planda

2018 yılında country mutfak modelleri fırtınası esti. Genellikle lake ve membran ile tasarlanan country modellerin başat rengi beyazdır. Amerika ve Avrupa’da inanılmaz montaj sayılarına ulaşan country mutfaklar beyaz mutfak dolaplarına olan ilgiyi artırdı. Klasik tarzda, genellikle iç bükey-dış bükey bıçaklarla şekillendirilen country mutfaklar beyaz, bej ve açık gri şeklinde sırasıyla yüzdelerle montajlandı tüm dünyada.

Fransız tarzı country mutfaklarda beyaz rengi tercih etti

En mükemmel ve en ekonomik 2019 beyaz mutfak dolabı modelleri siparişi vermek isterseniz mutlaka bize mutfağınızın ölçülerini atın! iletişim Veyahut 0505 867 2305 numarasından watsapp ile iletişime geçebilir ya da arayabilirsiniz.

Modern mutfaklar da beyaz moda

Fakat özellikle modern ve minimalist akım olarak isimlendirilen yeni nesil mutfaklarda mat beyaz yerine parlak beyaz renkler tercih edildi. Tam olarak şöyle diyebiliriz. Minimalist mutfaklarda mat beyaz membran, modern mutfaklarda parlak akrilik beyaz mutfak dolabı ve parlak high gloss beyaz mutfak dolabı tercih edildi ve önümüzdeki yıllarda da tercih edilmeye devam edecek gibi görünüyor.

Modern parlak high gloss mutfak dolabı modeli
Mat beyaz membran veya lake minimalist model

Parlak Beyaz Mutfak Dolapları

Parlak beyaz mutfak dolapları tam bir tasarım kolaylığı. Biz müşterilerimiz yeni mutfak yaptırmak istediğinde ve tamamen kararsız kaldığında hemen parlak beyaz mutfak modellerini öneriyoruz. Çünkü mutfak dekoru eski veya yeni olsun, her ne renk ağırlıkta olursa olsun, isterse tezgahı mor renkte olsun, parlak beyaz mutfak dolapları her koşulda mutfakları kurtarıyor.

2018 yılında açıkçası biz Beşiktaş Mutfak olarak çoğunlukla parlak beyaz mutfaklar tasarladık. En ekonomik olanından en pahalı olanına kadar fark etmeksizin mutfaklarda harikalar yarattığına şahit olduk beyaz parlak mutfakların.

Parlak beyaz mutfak dolapları her koşulda her renge ve dekora uyumludur.

Özellikle parlak beyaz mutfak dolapları aldıkları ışığın %20'sini geri yansıtırlar.

Beyaz Mutfak Dolabı Modellerinin Avantajları Nelerdir:

  • Öncelikle beyaz tasarımın anahtarıdır. Bütün karşıt renkleri yumuşatma özelliği vardır.
  • Beyaz mutfak dolapları pozitif alanlar yaratır. Mutfaklar en sık kullanılan ev alanlarıdır ve bu yüzden beyazın sürekliliğinden sıkılmak mümkün değildir.
  • Beyaz ev içi ışığı daha iyi kullanmaya yardımcı olur. Özellikle parlak beyaz dolaplar, aldıkları ışığın yüzde yirmisini geri yansıtır.
  • 2019 beyaz mutfak dolabı modelleri dünyanın tercih ettiği renktir.
  • Beyaz mutfak dolapları bilinenin aksine daha hızlı kirlenmez. Ufak kusurlar beyaz macun ile kolayca örtülebilir.
  • Beyaz mutfak tasarımlarında en risksiz renktir.
Beyaz kapaklar ortamdaki ışığı yumuşatır ve ferahlık, genişlik hissi verir

2019 Beyaz Lake Mutfak Modelleri

Lake mutfak dolapları country ve rustik modeller yüzünden oldukça revaçta. Ahşabın en doğal tonunu yakalayabilen lake mutfak kapakları kırsal ve klasik model sevenlerin vazgeçilmezi. Hali ile en çok tercih edilen renginin beyaz olduğunu söylemeye gerek yok. Özellikle kayın, ceviz, meşe ahşap kaplamalarından bile fazla tercih edilen beyaz lake mutfak dolapları, aynı zamanda mutfaklarda görkemli bir alan da oluşturuyor.

Porselen kulplarla birleştiğinde muhteşem bir uyum içinde beyaz lake mutfak dolapları

Beyaz lake mutfak dolapları mdflam üzerine astar ve lake boyası yöntemi ile elde edilir. Bu yüzden ahşap tonlarını ve gerçek ahşap hissini en çok yansıtan modeldir. Ve işin ilginç yanı renginden sıkıldığınız anda hemen yeni bir renge boyatma veya yenileme lüksü var.

Klasik ve görkemli mat beyaz lake mutfak dolapları

Velhasıl beyazın en doğal tonlarını lake mutfak dolaplarında bulmanız mümkün. Aynı zamanda beyazın koyulaşan tonları da oldukça cazip. Beyazın lake kapaklara nasıl yakıştığını yukarıda ki örnekte çok net görebilirsiniz.

En mükemmel ve en ekonomik 2019 beyaz mutfak dolabı modelleri siparişi vermek isterseniz mutlaka bize mutfağınızın ölçülerini atın! iletişim Veyahut 0505 867 2305 numarasından watsapp ile iletişime geçebilir ya da arayabilirsiniz.

Beyaz High Gloss ve Akrilik Mutfak Dolapları

High gloss dolapları duymuşsunuzdur. Olabildiğince parlak ve ışığı mükemmel softlukta yansıtan kapak modellerinin ismidir. Akrilikte parlak olmasına rağmen high gloss kapakların soft yansıtma oranı daha güçlüdür. Bu kolay silinebilir parlak mutfak dolapları da bu sene modern mutfak tasarımlarında beyaz renkle beraber oldukça fazla kullanılacak.

High gloss mutfak tasarımlarına bir örnek

2019 Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Örnekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here