Kırmızı Mutfak Dolabı Modellerinin Büyüsü

0
3052

Kırmızı mutfak modelleri son on yılda inanılmaz rağbet görmeye başladı. Özellikle minimalist mutfaklarda siyah-beyaz-gri renk grubundan sonra en çok tercih edilen renklerden oldu. Bunun nedeni yeni nesil parlak high gloss, akrilik, membran modellerin parlak yüzeylerinin kırmızı ile olan mükemmel uyumu. Oysa mat lake kırmızı renkleri oldukça sıradan hatta itici olarak tanımlanabilir. Oysa high gloss parlak bir mutfak dolabının kırmızının tonları ile donanması müthiş bir tasarım duygusu veriyor. Entegre kulplu sade tasarımlı kırmızı parlak mutfak dolapları son yılların gözdesi. Gelin hep beraber Avrupa’dan tasarımlar eşliğinde kırmızı mutfak dolabı modellerini inceleyelim.

Kırmızı ve beyaz tonlar en çok tercih edilen renkleridir.

Örnekte görüldüğü üzere; parlak high gloss, membran veya akrilik kapaklar ile kırmızı muhteşem bir uyum sağlıyor. Ancak beyaz ve siyahdan elde edilebilecek kabul randımanı kırmızı rengiyle de oldukça göze hitap ediyor.

Alabildiğine uzun kırmızı dolaplar ve metal, beyaz renkle kırmızı mutfak dolaplarının uyumunu görüyorsunuz.

Kırmızı parlak mutfak dolaplarının günışığı ile olan uyumu da mükemmel. Aykırı tonuna rağmen sanki hiç bir şekilde bütünlükten ayrışmıyor gibi.

Metalik Ankastre takımlarla kırmızı parlak mutfak dolaplarının hiçbir şekilde uyum sorunu yaşamadığını bu resimde de açık ve net olarak görebiliyoruz.

Genelde parlak mutfak dolaplarının kırmızı ile uyumlu olduğunu söyledik fakat bu resimde mat lake mutfak dolapları ile inanılmaz bir uyum yakalamış kırmızı kapaklar.

Metalik kulplar parlak kırmızı mutfak dolaplarını resmen tamamlayan bir unsur gibi. Fakat porselen kulp takımları da denenebilir.

İşte tekrar lake mat mutfak dolabı ile kırmızı renklerin uyumunu görüyorsunuz. Renk oldukça uçuk olmasına rağmen sanki bir abartı yok gibi. Demir country kulplar ise mükemmel bir uyum yakalamış bu mutfak modelinde.

Uzun metal kulpların, gri granit tezgahın nasılda uyumlu olduğunu görebiliyor musunuz? Sarı, Yeşil, Mor gibi karşıt gamma renkler olmadığı sürece kırmızının uyumunu hiç bir renk bozamıyor.

Kırmızı mutfak dolapları, beyaz granit taş ve siyah dolap kapakları… Siyah, beyaz ve gri tonları ile kırmızı mutfak dolapları çok daha kolay algılanıyor mutfaklarda.

 

Eğer sizde ekonomik ama yanı zamanda birinci sınıf kalitede bir kırmızı mutfak modeli istiyorsanız bize mail, telefon veya watsapp’tan ulaşıp ölçülerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ücretsiz bir keşif ekibi yolluyor ve size en uygun fiyatları çıkartıyoruz.

0505 867 23 05 numarasından bize ulaşabilir veya [email protected] mail ile ölçülerinizi atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here