Günümüzde modern mutfak anlayışı öncelikle tasarım ardından kullanılabilirlik olarak ilerliyor. Entegre kulplu, tek renk sade mutfaklar minimalist akımları desteklerden rustik ve country tarzlar eskiye dönük görünseler de aslında modern mutfakların bütün donelerini taşıyorlar. Gelin hep beraber modern mutfak tasarımı için neler gerekiyor göz atalım.

Mutfak dolapları

Mutfak dolapları tasarımsal olarak elbette modern bir mutfağın başrolündedir.  Akrilik mutfaklarhigh gloss mutfaklarmembran mutfaklarlake mutfaklarla tasarım yapacak olan kullanıcı mutlaka internetten o yılın mutfak modellerini incelemelidir. Son trendlere göre tasarımını çizen veya çizdiren kullanıcı mutlaka istediğine en yakın sonucu elde edecektir. Eğer ki bu işi basit ustalara teslim ederseniz, ne kadar para harcarsanız harcayın mutfağınız sıradanın ötesine geçemeyecektir.

Renk seçimi
Modern görünüm yeni boya seçenekleri ile gerçekleştirilebilir, böylece yeni mutfağınız için doğru stili elde etmek için daha cesur ve cesur renkler elde edin. Örneğin beyaz, mutfağa net ve temiz bir görünüm verecektir. İnsanlar mutfakta bunu yapmakta tereddütlüdürler çünkü korkarlar, çok kolay kirlenirler, ancak ekstra dikkat, sonuçlara değerdir. Diğer renk seçenekleri arasında mavi veya mor renkli koyu tonlar bulunur.

Aksesuarlar

Biz Beşiktaş Mutfak olarak özellikle yeni nesil aksesuarları her mutfakta denemekten çekinmiyoruz. Müşterilerimize kolaylık sağlayacak bütün raf sistemlerini entegre ediyoruz. Böylelikle tek bir dolapta onlarca tencereyi alabilecek tencerelikler, bir çekmecede onlarca sirke, şarap şişesini alacak çelik raflar kullanarak hem mutfağın işlevini artırıyor hemde tasarıma modern bir dinamizm katıyoruz.

Sizde modern mutfak modelleri talep ediyorsanız 0505 867 23 05 numarasından bizi arayabilir, watsapp’tan ölçülerinizi atabilir veya [email protected] mailimize yazarak birinci sınıf bir mutfak yaptırmak için ilk adımı atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here