Beyaz Renk Mutfak Dolaplarını Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

0
2027

Beyaz mutfak dolapları birçok açıdan çoğunlukla tercih edilen mutfak modelleridir. Beyaz her zaman riskli bir renk olmasına rağmen mutfaklarını beyazın büyüsü ile donatan insan sayısı oldukça fazladır. Gelin sizi beyaz mutfak modellerini tercih etmeniz için birkaç nedenle ikna edelim.

Neden 1

Işığı mükemmel yansıtır

Beyazın yansıtıcı gücü aşikardır. Çünkü açık renklerin en saf tonudur. Pencereden ve tavandan gelen ışıkları boğmadan evinize geri yansıtır. Özellikle fazla ışık alamayan evlerde beyaz mutfak modellerinin tercih edilmesinin ilk nedeni budur.

Neden 2

Beyazın şıklığı tartışılmaz

Beyaz ve siyah her zaman en risksiz olanlarıdır. Aslına bakarsanız bir renk değildir. Fakat aynı zamanda renklerin anasıdır. Özellikle lake mutfak modelleri ve akrilik mutfak modelleri dokuları sebebiyle özellikle beyaz rengi muhteşem yansıtırlar.

Neden 3

Beyaz genişlik hissi verir

Özellikle beyaz veya bej duvarlara monte edilen beyaz mutfak dolapları, mutfağınızdaki genişlik hissini oldukça arttıracaktır.

Neden 4

Düşünülenin aksine oldukça kolay temizlenir

Akrilik, High Gloss, Membran kapakların kaplamaları kendi özelliklerine münhasır pvc ile kaplı olduğu için sanılanın aksine çok az kit tutar ve kolayca temizlenir. Fakat Lake mutfaklar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Lake mutfakların kir tutma ve çizildiği zaman göze batma olasılığı oldukça yüksek.

Neden 5

Beyazın mobilyadaki asaleti

Beyaz renk ev mobilyasında sadeliğin asaletini temsil eder. Uzmanlara göre beyaz renkli ev dekorasyon modelleri ev bireylerine huzur sağlarken, kişilik olarak ise ağırlanan misafirlere sade ruh temsilini yansıtmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here